Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
baner

Studiował prawo i filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim w latach 1996-2002. Pracę magisterską pisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Zolla obronił w 2002 roku z wynikiem bardzo dobrym - praca ta zdobyła I miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2002 r. Odbył studia doktoranckie w Katedrze Prawa Europejskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie swobód gospodarczych w obrębie rynku wewnętrznego Unii Europejskiej.

W 2002 roku był konsultantem prawnym w Kancelarii Adwokackiej i Radcowskiej Kardas & Kardas s.c. w Krakowie. Pracował także w dziale prawnym jednej z krakowskich kancelarii biegłych rewidentów. Od lipca 2003 roku do marca 2006 roku współpracował jako konsultant prawny z indywidualnymi kancelariami adwokackimi Bauer Bergier Bauer.

W latach 2002 – 2005 odbywał aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Krakowie, którą ukończył we wrześniu 2005 roku. W styczniu 2006 roku został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie obrotu nieruchomościami, prawie budowlanym i inwestycyjnym, zamówień publicznych, prawie karnym i karnym skarbowym oraz prawie europejskim, jak również posiada doświadczenie w prawie upadłościowo-układowym oraz prawie podatkowym.

adwokat@michalkula.pl

Kancelaria współpracuje z doświadczonymi prawnikami (adwokatami, radcami prawnymi oraz aplikantami adwokackimi i sądowymi). Jeśli wymaga tego charakter lub zakres prowadzonej sprawy, kooperujemy również ze specjalistami z innych dziedzin: notariuszami, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.